Kdo jsme?
Jsme Microsoft SPLA Partner, Citrix Service Provider, Linux Specialist, Mikrotik Advanced Specialist, Zarafa Parner a další. Nabízíme a implementujeme jen to, co má pro zákazníka největší přínos a jistotu.

Nasazujeme technologie s důrazem na efektivitu v poměru cena/potřeba. Levně a rychle aplikujeme principy technologií velkých korporátních datových center do menších firemních sektorů. Jsme multiplatformní a multitechnologičtí, s maximálním důrazem na efekt a benefit pro zákazníka.

Pečlivě vybíráme své spolupracovníky, kteří musí prokázat praxi v oblasti malých i velkých firemních sektorů a široký technologický rozhled.

 

logo-trans

UNIQCLOUD s.r.o.

Maková 960
250 92 Šestajovice
Praha-východ

E-mail: info@uniqcloud.cz
Telefon: 724 996 974

 

Proč nás? Naše principy

Široké spektrum pojetí ICT problematiky
Elitní specialisté naslouchající zákazníkovi
Všechny služby musí mít prokazatelný efekt
Porozumění zákazníkovi je klíčové
Nejdražší neznamená vždy nejlepší
Gentlemen's agreement není jen klišé
Na prvním místě je vždy hlava

 

 

Historie a poslání
Založili jsme společnost Uniqcloud po téměř 15 letech působení v ICT odvětví na pozicích specialistů, systémových architektů a projektových manažerů. Vždy jsme se zaměřovali na celkové pojetí ICT technologií jako nástroje k tvorbě zisku zákazníka s odpovídající návratností.

Ve velkých datových centrech a korporacích se setkáváme s nešvary typu “kvalitní, ale leckdy nepružné a drahé" a v malých společnostech s hrozbami "nespolehlivé, ale aspoň levné" - naším cílem je najít optimální cestu.

Úkolem UNIQCLOUD s.r.o. je navrhnout každému zákazníkovi vyváženou ICT koncepci a uvést ji zákazníkovi do praxe.