Degustace1

Degustace2

img_3197_

img_3050_


  •  Cidre víkend 15. - 17.6. 2018

Posílit své zdraví, spravit si náladu a rozjasnit ženy pomocí BBCidru budete moci tento víkend na Greenfestu v Liberci, 

nebo můžete porovnat BBCidre u stánku Opilého jablka s mnoha a mnoha dalšími cidry na 3. ročníku největší zkvašené akce roku SLAVNOST CIDRU v Praze.

 

 


8. přehlídka českých (a sousedních) cidrů

Přijďte 8.3.2018 od 17:00 nebo od 20:00 hodin degustovat cidry do MeetFactory.

 

Jaké další cidry vedle našeho BBCidru budete moci ochutnat, jaké přednášky si vyslechnout a jak objednat vstupenky, zjistíte na stránkách WINEPUNK, pořadatele Ondry Kopičky.

 


Přijeďte dne 22.10.2017 na Slavnosti ovoce v klášteře St. Marienthal v Ostritz.

Následující den máte možnost zúčasnit se odborné konference Staré odrůdy ovocných stromů.

 

Program ovocných slavností a program konference, jak se přihlásit a další informace naleznete v přiložených letácích. Akci pořádá Sächsische Landesstiftung Natur und Umwelt s partnery.

 

Za BBCidre tam budeme se stánkem, budeme na místě moštovat a mít přednášku na téma jak si doma vyrobit dobrý cidre. Tlumočení zajištěno.

Slavnosti ovoce plakát

Leták odborná konference Staré odrůdy


26. 9. 2017. Moštujeme. Mezi 27.9. až 2.10 je pauza, pak  moštujeme až do konce října. Současně vykupujeme jablka -  nenahnilá, neplesnivá, ze starých stromů bez chemického ošetřování. Cena 3 Kč/kg. Ve všední dny od 9:00 do 17:00.

 

Pokud máte v okolí Rumburku sad nebo zahradu a je nad Vaše síly sklidit nebo zužitkovat úrodu, dejte nám vědět. Pro jablka si přijedeme, očešeme, odvezeme. Odměníme se v naturáliích s vyšší přidanou hodnotou 😉

 

 vykup_jablek


23. 6. 2017 se na Vás těšíme při další páteční setkávání příznivců cideru, moštu a jablek všeobecně. Čeká vás povídání o výrobě BBCidru, promítání, ale především koštování s přáteli. K dispozici bude malé občerstvení a možnost opéci si cokoli na ohni....

 

 mostarna


Zveme na 7. přehlídku českých cidrů, která se uskuteční v MeetFactory ve čtvrtek 9. března 2017 od 19:00 hodin.

Největší akce svého druhu u nás, ochutnat budete moci desítky originálních českých profesionálních a amatérských cidrů a pohovořit s jednotlivými výrobci. My zde budeme nabízet v novém balení suchý cidr a cidr s chmelem.

Vstupenka zahrnuje nekonečnou degustace všeho možného i nemožného.

Více informací a odkaz na koupi vstupenky zde.

Těšíme se na Vás. 


BBCidre s.r.o. a Kola Brabec Vás zvou na koncert skupiny Květy
dne 9.12.2016 od 20.00 hodin do klubu Modrá Ústřice v Rumburku.